Ένωση Ξενοδόχων Αιτωλ/νίας: Απόλυτη ικανοποίηση από τη συνάντηση με τον Νεκτάριο Φαρμάκη
![img 1552 (1)](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2024/03/IMG_1552-1.jpg)
Την απόλυτη ικανοποίησή του για τα αποτελέσματα της σημερινής συνάντησης ( Τετάρτη 6/3/2024) με τον Περιφερειάρχη Δυτικής Ελλάδας κ. Νεκτάριο Φαρμάκη εκφράζει το διοικητικό συμβούλιο της Ένωσης Ξενοδόχων Αιτωλοακαρνανίας .
Ήταν μια συνάντηση που πραγματοποιήθηκε σε φιλικό κλίμα και τα αποτελέσματα χαρακτηρίζονται ως ιδιαίτερα παραγωγικά.
Στη συνάντηση με τον κ. Φαρμάκη εκ μέρους της Ένωσης Ξενοδόχων συμμετείχαν ο πρόεδρος κ. Βασίλης Τσάρκος , η γραμματέας κα Νίκη Φλώρου και ο επίτιμος πρόεδρος κ. Χρήστος Κωστακόπουλος .
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)