Συλλυπητήρια Σπύρου Κωνσταντάρα για τον θάνατο του Γιώργου Παππά
![konstantaras 70](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2022/04/konstantaras-70.jpg)
Με ανείπωτη θλίψη πληροφορήθηκα την είδηση του αιφνίδιου θανάτου του φίλου Γιώργου Παππά . Ο Γιώργος Παππάς πατέρας δύο παιδιών, ήταν γυμναστής, πρώην νομαρχιακός και δημοτικός σύμβουλος Αγρινίου ,Προέδρος του Κυνηγετικού Συλλόγου Αγρινίου ενώ υπήρξε ποδοσφαιριστής του Παναιτωλικού και προπονητής του « Θέρμιου Απόλλωνα».
Αγαπούσε την πόλη μας το Θέρμο ενώ επισκεπτόταν πάντα την Κοκκινόβρυση όπου διατηρούσε εξοχική κατοικία με την οικογένεια του .
Εκφράζω τα συλλυπητήρια μου στην οικογένεια του .
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)