Στην Εκάλη ψήφισε ο Στέφανος Κασσελάκης
![kassee](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2024/06/kassee.jpg)
Στην Εκάλη ψήφισε ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ Στέφανος Κασσελάκης. Λίγο μετά τις δέκα το πρωί ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ έφτασε στο εκλογικό τμήμα της Εκάλης όπου ήταν εγγεγραμμένος προκειμένου να ασκήσει το εκλογικό του δικαίωμα. Αρκετός ήταν ο κόσμος που περίμενε τον πρόεδρο του ΣΥΡΙΖΑ εκεί προκειμένου να τον χαιρετίσει και να βγάλει φωτογραφίες μαζί του.
Ο Στέφανος Κασσελάκης αφού μίλησε με τον κόσμο, ψήφισε χρησιμοποιώντας το διαβατήριό του.
protothema.gr
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)