Στη Θεσσαλονίκη ψήφισε ο Κυριάκος Βελόπουλος
![arthrou velopoulos](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2024/06/arthrou-velopoulos.jpg)
Στη Θεσσαλονίκη άσκησε λίγο πριν από τις δέκα το πρωί ο Κυριάκος Βελόπουλος. Ο πρόεδρος της Ελληνικής Λύσης θα επιστρέψει στην Αθήνα για να παρακολουθήσει τα αποτελάσματα των εκλογών.
«Είναι πολύ σημαντική αυτή η αναμέτρηση, γιατί παλεύουν δύο πόλοι. Αν μας εμπιστευτούν οι πολίτες, δεν θα τους προδώσουμε ποτέ, για την Ελλάδα για τους Έλληνες», είπε ο πρόεδρος της Ελληνικής Λύσης
protothema.gr
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)