Πρόστιμο 500€ για καύση υπολειμμάτων καλλιεργειών στο Μολύκρειο Ναυπακτίας
![pyrosvestiko2](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2022/02/pyrosvestiko2.jpg)
Επιβλήθηκε διοικητικό πρόστιμο αξίας 500€, σήμερα, 27 Μαρτίου 2024, από ανακριτικούς υπαλλήλους της Π.Υ. Ναυπάκτου, σε ημεδαπό, ο οποίος δεν διέθετε τα απαραίτητα προληπτικά μέτρα, κατά τη διάρκεια καύσης σε υπολείμματα καλλιεργειών, στην περιοχή Τ.Κ. Μολυκρείου, του δήμου Ναυπάκτου Αιτωλοακαρνανίας.
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)