Παναιτωλικός – Αποστολή με Στάγιτς για Βόλο
![panetolikos diaz karelis](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2023/01/panetolikos-diaz-karelis.jpg)
Στην αποστολή του αυριανού εκτός έδρας αγώνα με τον Βόλο συμμετέχουν οι ποδοσφαιριστές: Χουχούμης, Καρέλης, Πέδρο, Ντίας, Χατζηθεοδωρίδης, Ντουάρτε, Λάρσον, Μάρτενσον, Μπουζούκης, Κολοβός, Ξενιτίδης, Μόρσεϊ, Σενγκέλια, Λαζαρίδης, Στεργιάκης, Τσιγγάρας, Μαλής, Στάγιτς, Λιάβας, Κοντογιάννης.
Εκτός έμειναν οι τραυματίες Μπακάκης, Αποστολάκης, Νταγκό, Ανέστης και ο τιμωρημένος Μλάντεν.
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)