Ο Νίκος Χαρδαλιάς συναντήθηκε με τον Γ. Παπαναστασίου στο Αγρίνιο
![404292872 2017751171941672 4457022471019835411 n](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2023/11/404292872_2017751171941672_4457022471019835411_n.jpg)
Σήμερα υποδέχθηκα στο Αγρίνιο τον καλό φίλο και περήφανο Αιτωλοακαρνάνα Νίκο Χαρδαλιά. Συζητήσαμε για την μεγάλη μας αγάπη, την Αυτοδιοίκηση, και με μεγάλη χαρά τον φιλοξενήσαμε μαζί με τους συνεργάτες μου, όπως αναφέρει σε ανάρτησή του στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης ο δήμαρχος Αγρινίου Γιώργος Παπαναστασίου.
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)