Κόνδωρ Αγρινίου: Ρεκόρ στα 50 μέτρα πεταλούδα και 100 μέτρα ελεύθερο για τον Χαράλαμπο Μπάθα
![439936085 958742996251547 8419863629899785042 n](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2024/04/439936085_958742996251547_8419863629899785042_n.jpg)
Πρώτη ημέρα αγώνων στο #Acropolis swim open και ο δικός μας Χαράλαμπος Μπάθας πέτυχε προσωπικά ρεκόρ στα 50 μέτρα πεταλούδα και 100 μέτρα ελεύθερο. Δεν είναι και λίγο σαν έφηβος να κολυμπάς δίπλα στα μεγάλα ονόματα της παγκόσμιας κολύμβησης! Συγχαρητήρια Χαράλαμπε!
Συγχαρητήρια στον προπονητή Γιώργο Δημητρόπουλο που οδηγεί τους κολυμβητές-τριες μας στις καλύτερες επιδόσεις τους!
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)