Ημερίδα για την οπαδική βία στο Αγρίνιο από την Ένωση Αστυνομικών Υπαλλήλων Ακαρνανίας
![266a4f859effb3b0404b5ccd49b0b3ed xl](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2024/02/266a4f859effb3b0404b5ccd49b0b3ed_XL.jpg)
Η Ένωση Αστυνομικών Υπαλλήλων Ακαρνανίας και ο Σύλλογος Δικαστικών Υπαλλήλων Περιφέρειας Αγρινίου συνδιοργανώνουν ημερίδα με θέμα την οπαδική βία στις 25 Φεβρουαρίου στις 12:00 στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου Δήμου Αγρινίου.
Η ημερίδα είναι υπό την αιγίδα της Περιφέρειας Δυτικής Ελλάδας.
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)