Η αποστολή του Παναιτωλικού για τον αγώνα με Ολυμπιακό
![pane](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2023/11/Pane.jpg)
Στην αποστολή του αυριανού εκτός έδρας αγώνα με τον Ολυμπιακό συμμετέχουν οι ποδοσφαιριστές: Καπίνο, Μλάντεν, Οικονόμου, Μπελεβώνης, Χουάνπι, Χατζηθεοδωρίδης, Φρ. Ντουάρτε, Μπουζούκης, Βοΐλης, Ντίας, Ξενιτίδης, Τορεχόν, Μπ. Ντουάρτε, Στεργιάκης, Πέρες, Μαυρίας, Πέδρο, Στάγιτς, Λιάβας, Μπαλντασάρα.
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)