Άναψε ο εορταστικός στολισμός στο Αγρίνιο
![404318597 2018281335221989 3345874835447716564 n](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2023/11/404318597_2018281335221989_3345874835447716564_n.jpg)
Σε ρυθμούς Χριστουγέννων μπήκε σήμερα το Αγρίνιο όπου λίγο μετά τις 18:00 το απόγευμα άναψε ο στολισμός της πόλης με φωτεινά πέπλα σε κεντρικούς πεζοδρόμους.
Το επόμενο διάστημα είναι η τοποθέτηση και η φωταγώγηση του χριστουγεννιάτικου δένδρου στην πλατεία Δημοκρατίας, καθώς και πολλές εορταστικές εκδηλώσεις.
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)