Γ.Α.Σ Αγρινίου: Χρυσά Μετάλλια, ασημένια και χάλκινα στο Διασυλλογικό Αλτικό Τρίαθλο Κ14
![438107995 984399866738028 3903787396564999711 n](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2024/04/438107995_984399866738028_3903787396564999711_n.jpg)
Διασυλλογικό Αλτικό Τρίαθλο Κ14 για να κλείσει η αγωνιστική παρουσία του συλλόγου μας με πολλά παιδικά χαμόγελα πριν το Πάσχα! Χρυσά Μετάλλια, ασημένια και χάλκινα κατέκτησαν σε όλα τα αγωνίσματα αθλητές και αθλήτριες μας ,μα στην ηλικία αυτή η συμμετοχή είναι η μεγαλύτερη επιτυχία! Καλλιεργείται η ευγενής άμιλλα, το ευ αγωνίζεσθαι, η υπομονή, η αλληλεγγύη, σμιλεύονται χαρακτήρες με ηθική και αγάπη στο στίβο! Είμαστε χαρούμενοι για όλα τα παιδιά μας ,τα συγχαίρουμε και τους ευχόμαστε να τους καμαρώσουμε στο μέλλον πρωταθλητές!!!
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)