«Δεν πληρώνω, Δεν πληρώνω» από το Εσπερινό ΕΠΑ.Λ. Αγρινίου
![p1](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2024/04/p1.jpg)
Το Εσπερινό ΕΠΑ.Λ. Αγρινίου συμμετέχει και τη φετινή χρονιά με τη Θεατρική του Ομάδα στο Μαθητικό Φεστιβάλ Θεάτρου του Δήμου Αγρινίου και της Δ/νσης Δ/θμιας Ν.Αιτ/νίας με το έργο του Ντάριο Φο «Δεν πληρώνω, Δεν πληρώνω».
Ημερομηνία παράστασης: Τρίτη 9/4 στις 20.00 στο Δημοτικό Θέατρο Αγρινίου.
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)