Ξεκινούν στις 4 Μαρτίου τα Προγράμματα «Άθληση για Όλους» σε Ναύπακτο και Αντίρριο
![ΑΘΛΗΣΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2024/02/ΑΘΛΗΣΗ-ΓΙΑ-ΟΛΟΥΣ.jpg)
Ο Δήμος Ναυπακτίας ενημερώνει ότι ξεκινούν στις 4 Μαρτίου 2024, σε Ναύπακτο και Αντίρριο, τα Προγράμματα «Άθληση για Όλους», που υλοποιούνται σε συνεργασία με την Γενική Γραμματεία Αθλητισμού.
Στόχος των Προγραμμάτων είναι η βελτίωση της φυσικής κατάστασης, η δημιουργία αθλητικής συνείδησης, η αξιοποίηση του ελεύθερου χρόνου, η ανάπτυξη αθλημάτων, η αναψυχή και η βελτίωση της ποιότητας ζωής των δημοτών.
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνούν με τα τηλέφωνα:
Μεντζά Κονδύλω: 6937015079
Μελίστα Δήμητρα: 6946710466
Βέλκοβα Νίνα: 6999430569
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)