Βράβευση του Γ.Α.Σ Αγρινίου από την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βόρεια Πελοποννήσου
![430652886 949289596915722 6100297798194267145 n](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2024/03/430652886_949289596915722_6100297798194267145_n.jpg)
Μια πετυχημένη αθλητική γιορτή διοργάνωσε η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βόρεια Πελοποννήσου βραβεύοντας όσους κέρδισαν πανελλήνια πρωταθλήματα το 2023 στο στίβο. Από την περιοχή μας τίμησε τους πρωταθλητές Κωνσταντίνο Σταμούλη, Νικόλαο Σταμούλη και Διονύση Καψάλη καθώς και τον προπονητή τους Μπάμπη Ποσονίδη
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)