Συνελήφθη 46χρονος στο Αγρίνιο για ενδοοικογενειακή βία
![peripoiliko](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2022/02/peripoiliko.jpg)
Ένας 46χρονος συνελήφθη χθες το βράδυ και ώρα 22:10 στο Αγρίνιο από αστυνομικούς του Α.Τ. Αγρινίου.
Ο 46χρονος άνδρας φέρεται να απείλησε την πρώην σύζυγό του καθώς επίσης στο παρελθόν της είχε προκαλέσει και σωματικές βλάβες , σε βάρος του σχηματίστηκε δικογραφία για ενδοοικογενειακή βία και θα οδηγηθεί στον αρμόδιο Εισαγγελέα Αγρινίου.
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)