Συγχαρητήρια Γιώργου Παπαναστασίου στις αθλήτριες του «Α.Σ. Θησέας Αιτωλοακαρνανίας»
![img 4619a3b6862b89380e80be96bf0d1d99 v](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2024/05/IMG-4619a3b6862b89380e80be96bf0d1d99-V.jpg)
Ο Δήμαρχος Αγρινίου Γιώργος Παπαναστασίου συνεχάρη τις αθλήτριες του «Α.Σ. Θησέας Αιτωλοακαρνανίας» Αναστασία Βλάχου- Τριανταφυλλάκη και Σοφία Κακαρέλη για τις σημαντικές επιτυχίες τους στο Ευρωπαϊκό Κύπελλο Taekwondo President’s Cup, στο Ταλίν.
«Η Αναστασία Βλάχου – Τριανταφυλλάκημε το ασημένιο μετάλλιο και η Σοφία Κακαρέλη με το χάλκινο μετάλλιο έκαναν εξαιρετικές εμφανίσεις και κατάφεραν με σκληρή προσπάθεια ν’ αναδειχθούν στην κορυφή του Ευρωπαϊκού Κυπέλου. Δεν είναι η πρώτη φορά που ο «Α.Σ. Θησέας Αιτωλοακαρνανίας» και ο προπονητής Νίκος Κακαρέλης έφεραν μεγάλες επιτυχίες στο Αγρίνιο. Είμαστε υπερήφανοι για την προσπάθειά σας. Συγχαρητήρια και καλή συνέχεια».
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)