Στο Αγρίνιο η Έφη Αχτσιόγλου
![436427726 386743320400328 3918003554849097699 n](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2024/05/436427726_386743320400328_3918003554849097699_n.jpg)
Στο Αγρίνιο βρέθηκε σήμερα η βουλευτής της «Νέας Αριστεράς» Έφη Αχτσιόγλου, πραγματοποιώντας περιοδεία στο κέντρο του Αγρινίου και συνομίλησε με πολίτες και μέλη του κόμματος.
Η επίσκεψή της ολοκληρώθηκε με ομιλία στην πλατεία Παναγόπουλου στο κέντρο της πόλης, όπου βρίσκεται το εκλογικό περίπτερο του κόμματος.
Αυτή την στιγμή στο τόπο η Νέα Αριστερά μπορεί να είναι εκείνη η δύναμη, η πολιτική δύναμη που θα ασκήσει μία αξιόπιστη, αριστερή, στιβαρή αντιπολίτευση στη δεξιά πολιτική ανέφερε η Έφη Αχτσιόγλου.
Επίσης αναφέρθηκε στην σώρευση πλούτου σε ελάχιστες εταιρείες εισηγμένες στο χρηματιστήριο που θησαυρίζουν και έχουν βγάλει κέρδη που δεν είχαν ξαναδεί την τελευταία 20ετία.
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)