Στο 3ο Γυμνάσιο Αγρινίου θα ψηφίσει ο Νεκτάριος Φαρμάκης
![farmakis 1](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2022/02/farmakis-1.jpg)
Ο Περιφερειάρχης Δυτικής Ελλάδας και επικεφαλής του συνδυασμού ΜΠΡΟΣΤΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ Νεκτάριος Φαρμάκης θα ψηφίσει την Κυριακή 8 Οκτωβρίου 2023 στο 86ο Εκλογικό Τμήμα Αγρινίου, στην ΠΕ Αιτωλοακαρνανίας.
Ο Ν. Φαρμάκης θα προσέλθει στις 10.30 π.μ στο 3ο Γυμνάσιο Αγρινίου (Ρήγα Φεραίου 36) και αφού ασκήσει το εκλογικό του δικαίωμα, θα προβεί σε δηλώσεις.
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)