Σκοπευτικοί αγώνες στα Γιάννενα: Διάκριση για τον αθλητή του σκοπευτικού ομίλου Αγρινίου
![img 47898c92e9586a3985cbaf65f3712ce6 v](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2023/09/IMG-47898c92e9586a3985cbaf65f3712ce6-V.jpg)
Την Κυριακή 24 Σεπτεμβρίου πραγματοποιήθηκαν αγώνες στο σκοπευτήριο Περάματος στα Ιωάννινα,στο αγώνισμα τυφεκίου 200 μέτρων,με πολλές συμμετοχές απο διάφορες πόλεις της Ελλάδας. Στην κατηγορία ανοιχτών σκοπευτικών ο αθλητής μας Λαμπρακόπουλος Παναγιώτης έριξε πέντε βολές στα διακόσια μέτρα κάνοντας συγκέντρωση 7 εκατοστών φέρνοντας τον στην πρώτη θέση του βάθρου παίρνοντας το χρυσό μετάλλιο. Συγχαρητήρια στον αθλητή μας για τις επιδόσεις του και του ευχόμαστε πάντα επιτυχίες.
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)