Σακελλαροπούλου: Η ψήφος είναι η πιο δυνατή φωνή των πολιτών
![4301452](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2024/06/4301452.jpg)
Ευρωεκλογές 2024: Συνεχίζεται ομαλά η εκλογική διαδικασία – Το σχόλιο της Προέδρου της Δημοκρατίας
Η Πρόεδρος της Δημοκρατίας Κατερίνα Σακελλαροπούλου, βρέθηκε σήμερα 9 Ιουνίου στο 91ο εκλογικό τμήμα, στο 21ο Γενικό Λύκειο Αθηνών (Ταϋγέτου 60), όπου άσκησε το εκλογικό της δικαίωμα.
Η Πρόεδρος της Δημοκρατίας αμέσως μετά την ψήφο της δήλωσε στις κάμερες ότι «οι προκλήσεις είναι κρίσιμες. Εύχομαι υψηλή συμμετοχή. Η ψήφος είναι η πιο δυνατή φωνή των πολιτών»
newsbomb.gr
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)