Πρόστιμο αξίας 2.148€ για καύση απορριμμάτων εντός υπαίθριου χώρου στον Δήμο Μεσολογγίου
![pyrosvestiko2](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2022/02/pyrosvestiko2.jpg)
Επιβλήθηκε διοικητικό πρόστιμο αξίας 2.148€, σήμερα 16 Μαΐου 2024, από ανακριτικούς υπαλλήλους της Π.Υ. Μεσολογγίου, σε ημεδαπό, διότι προέβη σε καύση απορριμμάτων εντός υπαίθριου χώρου, κατά παράβαση της κείμενης νομοθεσίας, στον δήμο Μεσολογγίου Αιτωλοακαρνανίας.
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)