Παρουσίαση βιβλίου του Δημήτρη Βλαχοπάνου με τίτλο: «Από ήλιο και στάχτη»
![ΑΦΙΣΑ ΒΛΑΧΟΠΑΝΟΥ](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2024/04/ΑΦΙΣΑ_ΒΛΑΧΟΠΑΝΟΥ.jpg)
Ο Πανηπειρωτικός Σύλλογος Ν.Αιτωλοακαρνανίας, ο Σύλλογος Γυναικών Καλυβίων Αγρινίου « Δήμητρα» και οι εκδόσεις 24 γράμματα συνδιοργανώνουν, την Δεύτερα 8 Απριλίου 2024, στις 8:00 μ.μ. στην π.Δημοτική Αγορά Αγρινίου, την παρουσίαση του βιβλίου του Δημήτρη Βλαχοπάνου με τίτλο: από ήλιο και στάχτη.
Για τον συγγραφέα θα μιλήσει ο κ. Θεόδωρος Χρ.Χήρας, Ιατρός Νεφρολόγος, Διευθυντής ΕΣΥ, Σισμανόγλειο Αττικής, Συγγραφέας εξ Αγρινίου.
Προλογίζει, συντονίζει και συζητά με τον συγγραφέα η κ. Κατερίνα Ντάνου – Λιβιτσάνου φιλόλογος, ποιήτρια και συγγραφέας.
Χαιρετίζουν οι κ. Νίκος Θάνος, πρόεδρος του Πανηπειρωτικού Συλλόγου Ν.Αιτωλοακαρνανίας και η κ.Μαίρη Ζαπαντιώτη, πρόεδρος του Συλλόγου Γυναικών Καλυβίων «Δήμητρα»
Η εκδήλωση τελεί υπό την αιγίδα του Δήμου Αγρινίου
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)