Παρέμβαση του Δημάρχου Αγρινίου στη 33η Τακτική Γενική Συνέλευση της Ε.Δ.Ε.Υ.Α
![img 128abf32ad0b9d0e311762f0e6aa729a v](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2024/03/IMG-128abf32ad0b9d0e311762f0e6aa729a-V.jpg)
Ο Δήμαρχος Αγρινίου Γιώργος Παπαναστασίου συμμετέχει στη 33η Τακτική Γενική Συνέλευση της Ε.Δ.Ε.Υ.Α που πραγματοποιείται στα Χανιά εκπροσωπώντας την ΚΕΔΕ ως Αντιπρόεδρος.
Σήμερα Παγκόσμια Ημέρα Νερού, ο Γιώργος Παπαναστασίου αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στην ορθολογική διαχείριση του νερού και τα μεγάλα ζητήματα που καλούνται ν΄αντιμετωπίσουν οι εκπρόσωποι της Αυτοδιοίκησης.
Παρόντες στις εργασίες της 33ης Τακτικής Γενικής Συνέλευσης της Ε.Δ.Ε.Υ.Α ο Αντιπρόεδρος της ΔΕΥΑ Αγρινίου Κ. Κουμπουλής και υπηρεσιακά στελέχη.
Δείτε εδώ το βίντεο:
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)