Παναιτωλικός: Η αποστολή για τον αγώνα με τον Αστέρα Τρίπολης
![panaitolikos gkoool](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2023/10/panaitolikos_gkoool.webp)
Στην αποστολή του αυριανού εκτός έδρας αγώνα με τον Αστέρα Τρίπολης συμμετέχουν οι ποδοσφαιριστές: Μπακάκης, Ταμπίντζε, Οικονόμου, Καρέλης, Μπελεβώνης, Χουάνπι, Χατζηθεοδωρίδης, Τσάβες, Φρ. Ντουάρτε, Λομόνακο, Μπουζούκης, Παπαζώης, Ντίας, Τορεχόν, Μπ. Ντουάρτε, Στεργιάκης, Πέρες, Μαυρίας, Τσιγγάρας, Πέδρο, Μαλής, Λιάβας.
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)