Ορκωμοσία της νέας Δημοτικής Αρχής του Δήμου Ξηρομέρου στις 15 Δεκεμβρίου
![dimarxeio xiromerou](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2022/03/dimarxeio-xiromerou.jpg)
Σας προσκαλούμε να παραστείτε και να τιμήσετε με την παρουσία σας την τελετή ορκωμοσίας της νέας Δημοτικής Αρχής του Δήμου Ξηρομέρου, που θα τελεστεί από τον Σεβασμιώτατο Μητροπολίτη Αιτωλίας & Ακαρνανίας κκ Δαμασκηνό, στην αίθουσα εκδηλώσεων του Δημαρχείου Ξηρομέρου την Παρασκευή 15 Δεκεμβρίου ώρα 20:00.
Ο ΝΕΟΕΚΛΕΓΕΙΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗΣ
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)