Νέο ιατρικό προσωπικό στο νοσοκομείο Αγρινίου
![nosokomeio](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2022/11/nosokomeio.jpg)
Καλωσορίσαμε ήδη και ξεκίνησαν τη θητεία τους 6 νέοι και νέες Ιατροί ειδικευόμενοι στην Παθολογία για 1 έτος, ενώ αναμένονται 2 ακόμα. Καλή αρχή και καλή σταδιοδρομία. Μαζί τους και μία ειδικευόμενη στη Χειρουργική, καλή αρχή επίσης.
Καλωσορίζουμε τους πρώτους 2 ιατρούς (1 Μαιευτήρα και 1 Καρδιολόγο) που ενώ υπηρετούν επιτυχώς στον ιδιωτικό τομέα, υπέγραψαν σύμβαση με το Νοσοκομείο Αγρινίου προκειμένου να εκτελούν πρόσθετες εφημερίες και ιατρικές πράξεις μαζί μας, αναφέρει σε ανάρτησή του ο διοικητής του Νοσοκομείου Αγρινίου Μιχάλης Σερασκέρης.
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)