Μοτοσικλετιστές από όλη τη χώρα για την συνέλευση της ΕΛ.ΜΟΤ.Ο στο Αγρίνιο
![434135195 2094061300977325 7142310571154588249 n](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2024/03/434135195_2094061300977325_7142310571154588249_n.jpg)
Καλή επιτυχία στους μοτοσυκλετιστές από 30 λέσχες όλης της χώρας που επισκέπτονται το Αγρίνιο για την 1η Γεν. Συνέλευση της Ομοσπονδίας! Είμαι σίγουρος ότι θα χαρούν τις βόλτες τους στην περιοχή μας! Συγχαρητήρια στην δραστήρια Λεσχη Μοτοσυκλετας Αγρινίου, δήλωσε σε ανάρτησή του στα κοινωνικά δίκτυα ο Γιώργος Παπαναστασίου.
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)