Μηνιαία Σύναξη της Διακονίας Στηρίξεως Γυναικών «Παναγία η Παραμυθία
![agia triada1](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2023/04/agia-triada1.jpg)
Η Διακονία Στηρίξεως Γυναικών «Παναγία η Παραμυθία» της Ιεράς Μητροπόλεως Αιτωλίας και Ακαρνανίας ανακοινώνει ότι την Τετάρτη 13 Δεκεμβρίου 2023 και ώρα 18:00’ θα πραγματοποιήσει την δεύτερη μηνιαία σύναξή της.
Στο πλαίσιο των δραστηριοτήτων της και στον τομέα της πνευματικής στήριξης των μελών της θα αναπτυχθεί το θέμα: «Ο ρόλος της Παναγίας στην Ενσάρκωση του Χριστού και στη ζωή των ανθρώπων», από την Καθηγουμένη της Ιεράς Μονής Παναγίας Κατερινούς, Γερόντισσα Μαριάμ.
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στο Πνευματικό Κέντρο του Ιερού Ναού Αγίας Τριάδος Αγρινίου (Δ. Μακρή 34).
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)