«Με επιτυχία η κοπή της βασιλόπιτας των φαρμακοποιών της Αιτωλοακαρνανίας»
![image1 (5)](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2024/02/image1-5.jpg)
Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε η κοπή της βασιλόπιτας που συνδιοργάνωσαν ο Φαρμακευτικός Σύλλογος Αιτωλοακαρνανίας, ο Φαρμακευτικός Σύλλογος Τριχωνίδας και ο ΣΕΦΑΡ παρουσία των Διοικητικών Συμβουλίων τους, συναδέλφων φαρμακοποιών από ολόκληρο το νομό και εργαζομένων στον ΣΕΦΑΡ.
Χαιρετισμό απηύθηναν ο Πρόεδρος του Φαρμακευτικού Συλλόγου Αιτωλοακαρνανίας και βουλευτής Θανάσης Παπαθανάσης, ο Πρόεδρος του Φαρμακευτικού Συλλόγου Τριχωνίδας Κοντοπάνος Αχιλλέας και ο Πρόεδρος του ΣΕΦΑΡ Σιάσος Γιώργος.
Το μήνυμα όλων είναι ότι οι φαρμακοποιοί βρίσκονται πάντα στην πρώτη γραμμή δίπλα στους πολίτες προσφέροντας υψηλού επιπέδου υπηρεσίες υγείας.
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)