Λυγιάς Ναυπάκτου: Σύγκρουση δίκυκλου με απορριμματοφόρο
![222111111 696x381](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2024/04/222111111-696x381-1.jpg)
Τροχαίο ατύχημα σημειώθηκε πριν λίγη ώρα στο Λυγιά Ναυπάκτου. Δίκυκλο συγκρούστηκε με απορριμματοφόρο με αποτέλεσμα να τραυματιστεί ο οδηγός του δίκυκλου στο πόδι . Στο σημείο έσπευσε ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ Ναυπάκτου όπου αφου πρόσφερε τις πρώτες βοήθειες μετέφερε τον τραυματία στο Κέντρο Υγείας. Σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες δεν κινδυνεύει η ζωή ενώ να σημειωθεί ότι ο οδηγός του δίκυκλου φορούσε κράνος. Στο σημείο έσπευσε και πυροσβεστικό όχημα ενώ έρευνα για να αίτια του ατυχήματος διενεργεί η τροχαία Ναυπάκτου.
nafpaktianews.gr
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)