Κόνδωρας Αγρινίου: Διακρίσεις στο 30ο Κύπελλο Χριστουγέννων στην Πάτρα
![kondoras](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2023/12/kondoras.jpg)
30ο Κύπελλο Χριστουγέννων, Πάτρα
36 σωματεία και 828 συμμετοχές το φετινό Κύπελλο.
Συμμετείχαμε με 20 κολυμβητές-τριες σε προαγωνιστική και αγωνιστική κατηγορία. Οι κολυμβητές-τριες μας επέστρεψαν με 11 μετάλλια αλλά και με πολύ καλούς χρόνους. Συγχαρητήρια στα παιδιά και στους προπονητές Γιωργος Δημητροπουλος και Νίκη Μπουκουβάλα .
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)