Κατά του πρώην δημάρχου Ε. Γαλούνη προσφεύγει ο αντιδήμαρχος Ξηρομέρου Σ. Γερόλυμος
![gerolimos sotiris](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2022/05/gerolimos_sotiris.jpg)
Για τα όσα ψεύδη και συκοφαντικά αναφέρθηκαν για το πρόσωπο μου στην συνεδρίαση της 16/5/2022 του Δημοτικού μας Συμβουλίου, από τον πρώην Δήμαρχο και προϊστάμενο όλων των υπηρεσιών του Δήμου για την περίοδο 2014 -2019 κο ΓαλοΎνη Ερωτόκριτο, τον λόγο πλέον θα έχει η δικαιοσύνη στην οποία θα καταφύγω.
Ο ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΕΡΟΛΥΜΟΣ
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)