Κ19: Παναιτωλικός – Λαμία 2-0
![k19](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2024/01/k19.jpg)
Η ομάδα Κ19 του Παναιτωλικού επικράτησε με 2-0 της αντίστοιχης του ΠΑΣ Λαμία για το πρωτάθλημα Υποδομής της Super League.
Η ομάδα μας είχε πολύ καλή απόδοση και έφτασε στη νίκη με τέρματα των Μάνου στο 11′ και Κακιώνη στο 53′ με πέναλτι που κέρδισε ο Καβαλλάρης. Όλο το παιχνίδι που ήταν ένας επιθετικός μονόλογος με πολλές ευκαιρίες για μεγαλύτερο σκορ.
Αγωνίστηκαν οι: Ζαραϊδόνης, Τρομπούκης (48′ λ.τ. Γαλιάτσος), Σκούρτης, Βλαχοδήμος, Μάνος, Κουντούρης, Μόκκας (76′ Σκένδρος), Κεχαγιάς (76′ Γκόλιας), Εσκετζής (87′ Χρόνης), Κακιώνης (87′ Τζημόλακας) Καβαλλάρης.
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)