Ισοπαλία 1-1 του Παναιτωλικού με τον Αστέρα Τρίπολης

dago 1

Ισόπαλη 1-1 τελείωσε η φιλική αναμέτρηση με τον Αστέρα Τρίπολης. Μετά από ωραία επιθετική συνεργασία και σουτ του Νταγκό ο Παναιτωλικός πήρε προβάδισμα στο σκορ στο 19’. Έξι λεπτά αργότερα ο Μουνάφο με σουτ έξω από την περιοχή ισοφάρισε για τον Αστέρα.

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ: Ανέστης, Λιάβας (63’ Αποστολάκης), Λάρσον (46’ Μλάντεν), Μαλής (83’ Αναστασόπουλος), Χουχούμης, Φλόρες, Ξενιτίδης (63’ Μάρτενσον), Κολοβός (63’ Βαρόνε), Μόρσεϊ (λ.τ. Καρέλης), Νταγκό (83’ Νικολάου), Πέδρο (63’ Τσιγγάρας).

ΑΣΤΕΡΑΣ: Παπαδόπουλος, Καστάνιο, Ζουκάνοβιτς, Καρμόνα, Τασουλής, Ιγκλέσιας, Μουνάφο, Ρεγίς, Σίτο, Τιλίκα, Μπαράλες. Αγωνίστηκαν στο β’ ημίχρονο: Σγουρής, Άλβαρες, Ντομίνγκες, Προύντζος, Μπερτόγλιο, Ριέρα, Γκαρντάφσκι, Κανελλόπουλος, Αντζουλάς.

Φωτο: ΔΕΡΒΙΣΗΣ