Η Κατερίνα Θάνου με τους μικρούς αθλητές του Γ.Α.Σ Αγρινίου
![408104246 897905252054157 3462639133264156018 n](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2023/12/408104246_897905252054157_3462639133264156018_n.jpg)
Μια ευχάριστη έκπληξη επιφύλαξε τους μικρούς αθλητές του συλλόγου μας κατά τη διάρκεια της προπόνησης. Ήταν η επίσκεψη της Ολυμπιονίκης ,Παγκόσμιας Πρωταθλήτριας και κατόχου του πανελληνίου ρεκόρ στα 100μ, Κατερίνας Θάνου. Η Κατερίνα συζήτησε με τα παιδιά, τους έδωσε συμβουλές, τα προέτρεψε να ακολουθήσουν τα όνειρά τους και τους μίλησε για τα οφέλη που μπορεί να τους δώσει ο αθλητισμός. Οι αθλητές μας ενθουσιασμένοι, άκουσαν με ενδιαφέρον και έκαναν αρκετές ερωτήσεις ενώ δεν έλειψαν οι κλασικές φωτογραφίες. Παρόντες στην τιμητική αυτή επίσκεψη ήταν ο Αντιδήμαρχος Αθλητισμού Χρήστος Ζαρκαβέλης όπως και ο Πρόεδρος με το διοικητικό συμβούλιο του συλλόγου μας.
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)