Η αποστολή του Παναιτωλικού για τον ημιτελικό με τον Άρη
![panetolikos](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2023/12/panetolikos.webp)
Στην αποστολή του αυριανού ημιτελικού αγώνα κυπέλλου Ελλάδας betsson με τον Άρη, συμμετέχουν οι ποδοσφαιριστές: Καπίνο, Ταμπίντζε, Μλάντεν, Οικονόμου, Καρέλης, Χουάνπι, Χατζηθεοδωρίδης, Τσάβες, Φρ. Ντουάρτε, Λομόνακο, Μπουζούκης, Ντίας, Τορεχόν, Μπ. Ντουάρτε, Σενγκέλια, Πέρες, Μαυρίας, Τσιγγάρας, Πέδρο, Στάγιτς, Κοντούρης, Νικολάου.
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)