Η αποστολή του Παναιτωλικού για τον αγώνα με τον ΠΑΣ Γιάννινα
![panaito](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2024/03/panaito.jpg)
Στην αποστολή του αυριανού εκτός έδρας αγώνα με τον ΠΑΣ Γιάννινα συμμετέχουν οι ποδοσφαιριστές: Καπίνο, Μπακάκης, Ταμπίντζε, Μλάντεν, Οικονόμου, Καρέλης, Χουάνπι, Χατζηθεοδωρίδης, Τσάβες, Φρ. Ντουάρτε, Λομόνακο, Μπουζούκης, Βοΐλης, Ντίας, Τορεχόν, Μπ. Ντουάρτε, Πέρες, Μαυρίας, Τσιγγάρας, Μαλής, Στάγιτς, Λιάβας.
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)