Η αποστολή του Παναιτωλικού για τον αγώνα με τον ΠΑΟΚ
![[366497] ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ 2023 2024 / ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ / eurokinissi)](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2024/01/panetolikos-1-1.jpg)
Στην αποστολή του αυριανού αγώνα με τον ΠΑΟΚ συμμετέχουν οι ποδοσφαιριστές: Καπίνο, Ταμπίντζε, Μλάντεν, Οικονόμου, Μπελεβώνης, Χουάνπι, Χατζηθεοδωρίδης, Τσάβες, Φρ. Ντουάρτε, Λομόνακο, Μπουζούκης, Ντίας, Τορεχόν, Σενγκέλια, Πέρες, Μαυρίας, Τσιγγάρας, Πέδρο, Μαλής, Στάγιτς, Λιάβας.
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)