Η αποστολή του Παναιτωλικού για τον αγώνα με τον Παναθηναϊκό
![panaitolikos](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2022/05/Panaitolikos.jpg)
Στην αποστολή του αυριανού αγώνα με τον Παναθηναϊκό συμμετέχουν οι ποδοσφαιριστές: Ανέστης, Αποστολάκης, Χουχούμης, Μλάντεν, Μπακάκης, Καρέλης, Βαρόνε, Πέδρο, Νταγκό, Ντίας, Χατζηθεοδωρίδης, Κορνέλιους, Λάρσον, Μάρτενσον, Φλόρες, Κολοβός, Ξενιτίδης, Μόρσεϊ, Σενγκέλια, Στεργιάκης, Τσιγγάρας, Μαλής, Λιάβας, Κοντογιάννης.
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)