Η αποστολή του Παναιτωλικού για τον αγώνα με τον Ατρόμητο
![panaitolikos](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2023/05/panaitolikos.jpg)
Στην αποστολή του αυριανού εκτός έδρας αγώνα με τον Ατρόμητο συμμετέχουν οι ποδοσφαιριστές: Ανέστης, Αποστολάκης, Χουχούμης, Μλάντεν, Καρέλης, Πέδρο, Ντίας, Γκρατερόλ, Ντουάρτε, Λάρσον, Μπουζούκης, Βοΐλης, Χουάνπι, Κολοβός, Ξενιτίδης, Μόρσεϊ, Σενγκέλια, Λαζαρίδης, Τσιγγάρας, Μαλής, Στάγιτς, Αναστασόπουλος.
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)