Γιάννης Πετράκης: Για εμάς το παιχνίδι ήταν πολύ σημαντικό
![Γιάννης Πετράκης](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2024/03/Γιάννης-Πετράκης.jpg)
Ο Γιάννης Πετράκης μίλησε μετά την ισοπαλία του Παναιτωλικού με τον ΠΑΣ Γιάννινα στους «Ζωσιμάδες» (1-1), τονίζοντας ότι ήταν πολύ σημαντικός ο βαθμός για την ομάδα του, αλλά και ότι όλα τα παιχνίδια των play-out θα κριθούν στις λεπτομέρειες.
Αναλυτικά οι δηλώσεις του:
«Για εμάς το παιχνίδι ήταν πολύ σημαντικό. Ωστόσο, το σημερινό αποτέλεσμα ήταν σαν νίκη, και το χρειαζόμασταν. Ευχαριστώ τον κόσμο του ΠΑΣ, που με αποθέωσε, εύχομαι ο ΠΑΣ Γιάννινα να βρει τον δρόμο του.», είπε αρχικά για να προσθέσει.
«Δεν υπάρχουν μεγάλες διαφορές. Όλα τα παιχνίδια των play-out θα κριθούν στις λεπτομέρειες.»
novasports.gr
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)