Ένωση Ξενοδόχων Αιτωλ/νίας: Σε ιδιαίτερα θετικό κλίμα η συνάντηση με τον Παναγιώτη Τσιχριτζή
![img 1985 (1)](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2024/03/IMG_1985-1.jpg)
Σε ιδιαίτερα θετικό κλίμα πραγματοποιήθηκε σήμερα ( Τετάρτη 13/3/2024) το πρωί συνάντηση του προέδρου της Ένωσης Ξενοδόχων Αιτωλοακαρνανίας κ. Βασίλη Τσάρκου και της γραμματέως κας Νίκης Φλώρου , με τον προέδρο του Επιμελητηρίου Αιτωλοακαρνανίας κ. Παναγιώτη Τσιχριτζή.
Και οι δύο πλευρές δεσμεύτηκαν για συνεργασίες , δράσεις και πρωτοβουλίες με στόχο ένα θετικό αποτύπωμα και αποτέλεσμα στον τουρισμό και την τοπική οικονομία.
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)