Εγκαίνια του Σχολείου Δεύτερης Ευκαιρίας στον Δήμο Ξηρομέρου την Τετάρτη 4 Οκτωβρίου
![Πρόσκληση εγκαίνια σχολείο 2ης ευκαιρίας](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2023/09/Πρόσκληση_εγκαίνια_σχολείο_2ης_ευκαιρίας.jpg)
Ο Δήμαρχος Ξηρομέρου, ο Πρόεδρος της Κοινωφελούς Επιχείρησης του Δήμου, η Διευθύντρια και ο Σύλλογος Διδασκόντων σας προσκαλούν στα εγκαίνια του Σχολείου Δεύτερης Ευκαιρίας Ξηρομέρου, που θα πραγματοποιηθούν την Τετάρτη 4/10/2023 και ώρα: 17.30 στον Αστακό, στην Αίθουσα Εκδηλώσεων του Δημαρχείου Ξηρομέρου.
Η παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαίτερα.
Η Διευθύντρια Ο Πρόεδρος της Κοινωφελούς Ο Δήμαρχος
Ζωή Καπότη Ελευθέριος Μάντζαρης Ιωάννης Τριανταφυλλάκης
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)