Δράση στα πλαισια της υλοποίησης του προγράμματος Active citizens fund στο Δήμο Θέρμου
![315098585 5916843585044455 8301051859371416736 n](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2022/11/315098585_5916843585044455_8301051859371416736_n.jpg)
Το Ι.Δ.Ε.Α.Π.Θ.(Ινστιτούτο Δημιουργικότητας Έρευνας Ανάπτυξης Περιφ. Θέρμου) την Κυριακή 14/11 πραγματοποίησε δράση στα πλαισια της υλοποίησης του προγράμματος Active citizens fund με τίτλο έργου “Δίκτυο Παρατριχωνιων Φορέων για την Φύση και τον Πολιτισμό”με την μοναδική συμβολή των “Μικρων Αθλητων ” που ταξίδεψαν μικρούς και μεγάλους στο μαγικό κόσμο του παιχνιδιού σε ένα μαγευτικό χώρο με δέντρα αιωνόβια ,στο Δάσος του Φράξου ,μοναδικό στην περιοχή μας .
Υπέροχη η φιλοξενία και συμβολή του πολιτιστικού και εξωραϊστικού συλλόγου του Τριχωνιου “Αγία Παρασκευή” , γεγονός που καταδεικνύει ότι η συνεργασία φέρνει πάντα θετικά αποτελέσματα .
Τα συγχαρητήρια του δήμου Θέρμου σε όσους συμμετείχαν ,εργάστηκαν και βοήθησαν για την τόσο πετυχημένη και απολαυστική εκδήλωση
της ομάδας του Ι.Δ.Ε.Α.Π.Θ !
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)