Δήμος Ναυπακτίας: Αυτή την Κυριακή 10 Μαρτίου το κυνήγι του Κρυμμένου Θησαυρού
![ΚΥΝΗΓΙ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΧΟΡΟΣ 2024](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2024/03/ΚΥΝΗΓΙ_ΠΑΙΔΙΚΟΣ-ΧΟΡΟΣ_2024.jpg)
Ο Δήμος Ναυπακτίας σε συνεργασία με τον Σύλλογο «Ναύπακτος: Πολιτιστικές Διαδρομές» προσκαλούν όλους σε δύο μοναδικές αποκριάτικες εκδηλώσεις.
Αυτή την Κυριακή, 10 Μαρτίου και ώρα 10:30’ με σημείο εκκίνησης την πλατεία Φαρμάκη θα πραγματοποιηθεί το κυνήγι του Κρυμμένου Θησαυρού, ενώ την Κυριακή, 17 Μαρτίου και ώρα 11:00’ θα πραγματοποιηθεί ο παιδικός χορός μεταμφιεσμένων στην πλατεία έναντι του Ιερού Ναού Αγίου Δημητρίου.
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)