Χρυσό μετάλλιο για τον Γούναρη Αριστομένη και τον Σκοπευτικό Όμιλο Αιτωλοακαρνανίας “Σκοπευτής “
![img 304543d7cce89c5371b22d22f9b45561 v](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG-304543d7cce89c5371b22d22f9b45561-V.jpg)
Την Κυριακή που μας πέρασε 14 Απριλίου, πραγματοποιήθηκαν αγώνες Πρακτικής Σκοποβολής Level 1,στην Φιλιππιάδα, με συμμετοχές από διάφορες πόλεις της Ελλάδας. Ο σύλλογος μας συμμετείχε με 4 αθλητές και μετά από έναν απαιτητικό αγώνα, ο Γούναρης Αριστομένης κατέλαβε την πρώτη θέση με το χρυσό μετάλλιο και 4η,5η και 6η θέση αντίστοιχα οι Σιαπλαούρας Δημήτρης, Καζάκος Γεώργιος και Δήμος Σπύρος, φτάνοντας σε υψηλές θέσεις ανάμεσα σε πολλούς συναθλητές τους. Συγχαρητήρια και ευχόμαστε πάντα επιτυχίες
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)