Ατελείωτη καρναβαλική διάθεση στον Δήμο Θέρμου
![431474960 7637611809634282 7778625432876331331 n](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2024/03/431474960_7637611809634282_7778625432876331331_n.jpg)
Η ατελείωτη καρναβαλική διάθεση, ο ενθουσιασμός, η σάτιρα, η δημιουργικότητα, ο παλμός και το κέφι κυριαρχησαν σήμερα στην πόλη μας , όπου ο Πολιτιστικός Όμιλος (ΕΟΘ) με την στήριξη του δήμου Θέρμου παρουσίασε Θεατρικό Δρώμενο , όπου οι εκατοντάδες καρναβαλιστές και οι επισκέπτες στέλνουν μηνύματα χαράς και αισιοδοξίας.
Ο καλός καιρός , το τριήμερο και οι επισκέπτες βοήθησαν την πόλη μας , να αποτελεί ένα τουριστικό προορισμό που μέρα με την ημέρα , καθιερώνεται και ξεχωρίζει .
facebook: Spyros Konstantaras
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)