Aνάγκη σε αίμα για Αγρινιώτισσα που νοσηλεύεται στο Πανεπιστημιακό νοσοκομείο του Ρίου
![aimodo](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2022/05/aimodo.jpg)
Τις τελευταίες ώρες έχει ξεκινήσει μεγάλη κινητοποίηση για γυναίκα στο Αγρίνιο η οποία χρειάζεται αίμα και νοσηλεύεται στο Πανεπιστημιακό νοσοκομείο του Ρίου.
Η ανάρτηση από το Basketaki Agrinio:
Αγαπητοί φίλοι του Basketaki Agrinio η σύζυγος ενός συναθλητή μας έχει ανάγκη από αίμα.
Ας δείξουμε το καλό μας πρόσωπο, το ανθρώπινο.
Όποιος ενδιαφέρεται και μπορεί ας σπεύσει από 8 το πρωί ως τις 2 το μεσημέρι στην αιμοδοσία του Νοσοκομείου Αγρινίου προσφέροντας αίμα για την KAΛΛIMANH EYAΓΓEΛIA που νοσηλεύεται στο NOΣOKOMEIO του PIO.
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)