Αμέριστη στήριξη της ‘Ενωσης Ξενοδόχων Αιτωλ/νίας στη διεκδίκηση του οδικού άξονα Πλατυγιάλι- Αγρίνιο- Καρπενήσι
![img 2828 (2)](https://agrinio2day.gr/wp-content/uploads/2024/03/IMG_2828-2.jpg)
Την αμέριστη στήριξη της ‘Ενωσης Ξενοδόχων Αιτωλοακαρνανίας προς την επιτροπή διεκδίκησης του οδικού άξονα Πλατυγιάλι- Αγρίνιο- Καρπενήσι- Λαμία εξέφρασε σήμερα ( Κυριακή 31/3/2024) ο πρόεδρος Βασίλης Τσάρκος κατά την τοποθέτησή του στη συγκέντρωση που πραγματοποιήθηκε στο Αγρίνιο.
Άλλωστε το θέμα των υποδομών και η ανάγκη υλοποίησης τους αποτελεί πρώτη προτεραιότητα για την Ένωση η οποία το έχει θέσει σε όλες τις συναντήσεις που έχει κάνει έως τώρα με υπουργούς, κυβερνητικούς παράγοντες αλλά και φορείς της Αιτωλοακαρνανίας.
![googlenews](/wp-content/uploads/2023/08/gnews-1.png.webp)
Ακολουθήστε το Agrinio2Day στο Google News
![zenith](/wp-content/uploads/2023/10/Aluxal_Logo.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/03/banner-1.gif)